plakat promocyjny szkoły 

Tegoroczny Bal Studniówkowy ZS nr 1 w Opatowie odbył się 5 lutego 2022 roku. Dziś noc niezwykła, zaczarowana, będzie zachwycać nas aż do rana. W tę noc gwiaździstą, będziemy płynąć w tańcu po sali, jakbyśmy wokół wszystko zaczarowali”- tymi słowami uczniowie klas maturalnych zwrócili się do wszystkich przybyłych na bal i przywitali dyrekcję szkoły: panią Magdalenę Gdowską i pana Piotra Cybulę, nauczycieli i wychowawców, zaproszonych gości pana starostę Tomasza Stańka i panią starostę Małgorzatę Jalowską, wychowawców, nauczycieli, rodziców i wszystkich uczestników tego niezwykłego balu.

Z inicjatywy Szkolnego Koła  PCK  przystąpiliśmy wraz z młodzieżą do XXX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał właśnie się dziś odbył. Nasza wrażliwa na potrzeby społeczne młodzież aktywnie uczestniczyła w finale. Kwestowano z reguły tam, gdzie uczniowie mieszkają. Oczywiście nasi wolontariusze rozliczyli się ze swojej kwesty do godz. 18.00. Całość działań wolontariuszy była bardzo sprawna, jak co roku, od wielu lat. 

Niezwykle miło nam poinformować, że w rankingu techników miesięcznika „Perspektywy” zajęliśmy 5 miejsce w województwie świętokrzyskim, a 148 w kraju! Otrzymaliśmy Srebrną Tarczę! Brawa dla najlepszych!

srebrna tarcza 2022