Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wielu uczniów naszej szkoły włączyło się w akcję "Ja i biało - czerwona", zorganizowaną w celu uczczenia 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zadanie polagalo na zrobieniu sobie zdjęcia z biało - czerwoną flagą. Nadesłane przez młodzież fotografie urzekają niezwykłą kreatywnością. Gratulujemy wszystkim fantastycznych pomysłów!!!

Nauka języka angielskiego to klucz do przyszłości. Wiedzą o tym uczniowie,,Górki'', którzy chętnie przystępują do konkursów językowych, nawet w trudnym czasie pandemii. W październiku odbył się V ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego 'Understand', w którym uczniowie musieli wykazać się świetną umiejętnością rozumienia ze słuchu, znajomością struktur gramatyczno-leksykalnych oraz wiedzą o krajach anglojęzycznych.

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Opatowie - Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki - wzięli udział w webinarium. Młodzież poznała korzyści ze stosowania rozwiązań rolnictwa precyzyjnego, a także możliwości programu do zarządzania gospodarstwem rolnym "365 FarmNet".

❗️ Od poniedziałku, 26 października do niedzieli, 8 listopada br. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, a także wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę zdalną. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.