Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

29 września jest Ogólnopolskim Dniem Głośnego Czytania. Święto to ostało ogłoszone w 2001 r. z inicjatywy Polskiej Izby Książki a jego celem jest propagowanie czytelnictwa. W tym dniu w całym kraju organizowane są sesje czytelnicze – również w naszej szkole. W role czytających i słuchaczy wcielili się uczniowie Technikum Logistycznego, Technikum Hotelarstwa oraz Liceum Służb Mundurowych.

Uczniowie klasy II Technikum Hotelarstwa na zajęciach z innowacji kosmetycznej poznawali  rodzaje masek, jakie można zastosować podczas zabiegów kosmetycznych. Na kolejnych zajęciach hotelarze  wprowadzają teorię w praktykę i będą ćwiczyć  swoje umiejętności w salonie kosmetycznym. 

U podnóża Szczytniaka w Paśmie Jeleniowskim Gór Świętokrzyskich odbyła się VIII edycja Biwaku Ponury - Nurt. Wydarzenie to zostało zrealizowane dzięki współpracy nauczycieli ZS nr1 w Opatowie, którzy koordynują pracę klas mundurowych pani Edyty Gwoździk i pana Marka Frejlicha z mjr Jackiem Kowalikiem i Fundacją GROM COMBAT.