Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z książką - tak twierdzi wiele osób. Jednak obecna sytuacja powoduje utrudnienia w korzystaniu z zasobów biblioteki szkolnej. Na szczęście dostępna jest możliwość pobrania lektur szkolnych w formacie elektronicznym lub odczytanie jej online w przeglądarce na wielu platformach cyfrowych. Podane linki skierują was bezpośrednio do konkretnych pozycji opracowywanych obecnie na zajęciach z języka polskiego.

Z wielką radością informujemy, że kolejni absolwenci naszego Liceum Służb Mundurowych wstąpili w szeregi wojskowe. Wiktoria Głuszek ukończyła Służbę Przygotowawczą w 16 Batalionie Powietrzno - Desantowym w Krakowie i obecnie oczekuje na kwalifikację do tej jednostki, natomiast Dawid Smalera rozpoczął służbę w 3 Batalionie Zmechanizowanym w Zamościu.

W dniu 10 listopada 2020r. uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie uczcili obchody
102 rocznicy odzyskania niepodległości poprzez uczestnictwo w Szkolnym Dyktandzie Niepodległościowym. W związku z panującą pandemią dyktando odbyło się online.

Jesień mieni się wieloma barwami, wiele z nich zawitało do ogródka naszej szkoły. "Górka" wypiękniała‼️ Wymościła dywany różnokolorowych chryzantem. Podziękowania za piękne kwiaty kierujemy na ręce pana Tomasza Stańka – Starosty Opatowskiego, który przekazał je naszej szkole.