Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Zbliża się niezwykły czas świąt Bożego Narodzenia. Nasz kolejny konkurs jest również związany z magią świąt, a kierujemy go do uczniów Technikum Hotelarstwa. To, jak goście postrzegają dany obiekt, w dużej mierze zależy od estetyki jego wnętrza, na którą składają się m.in. elementy dekoracyjne. Hotelarze, przed Wami wyzwanie! Przygotujcie piękny, oryginalny, niesamowity, jedyny w swoim rodzaju stroik świąteczny!! Użyte materiały, technika i forma wykonania - dowolne. Stroik musi być wykonany samodzielnie‼️ Zdjęcia gotowych stroików prosimy nadsyłać do nauczycieli przedmiotów zawodowych w terminie do 15 grudnia 2020r. 
Nie zwlekajcie‼️ Do dzieła ‼️

Poczujmy atmosferę zbliżających się Świąt. 
Ogłaszamy KONKURS DLA ŻYWIENIÓWKI. 
Zapraszamy do udziału w konkursie na JADALNĄ CHOINKĘ. 
Choinka może  mieć formę przestrzenną lub płaską.
Prace w formie dokumentacji fotograficznej należy nadsyłać do nauczycielek  pracowni gastronomicznej w terminie do 1 grudnia 2020 r.
Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień „World Hello Day” już od kilku lat jest wyjątkowym świętem na „Górce”. Wszyscy wiemy, że życzliwości u nas nie brakuje!!! W tym roku Samorząd Uczniowski nie miał łatwego zadania, a mimo to celebrowanie Dnia Życzliwości wypadło doskonale!!! To dlatego, że mamy wspaniałą młodzież, która bardzo chętnie włącza się we wszelkie działania. Nie mogliśmy spotkać się w szkole, więc spotkaliśmy się online. 20 listopada uczniowie przez cały dzień mogli przesyłać zdjęcia z krótkim pozdrowieniem dla przyjaciół, nauczycieli, kolegów i koleżanek.

W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej "Mikołajki 2020" na rzecz dzieci niepełnosprawnych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych w Niemienicach. Jak co roku zbieramy słodycze (batoniki, wafelki, mikołaje, draże, soczki itp.)