Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W ramach innowacji kosmetycznej uczniowie klasy I-ej Technikum Hotelarstwa uczestniczyli w zajęciach z opatowską malarką, absolwentką ASP w Krakowie - panią Teodorą Pawełko - Kwiatkowską. Przyszli hotelarze mieli okazję spotkać wyjątkową artystkę i pedagoga , która maluje pejzaże Opatowa, Sandomierza, kwiaty, martwą naturę oraz anioły, zwane Teodorykami. Jej prace można oglądać w galeriach Polski Południowej. Ulubione techniki malarskie artystki to pastel, tempera, gwasz, akwarela, kolaż, olej i akryl.

Uczniowie Technikum Pojazdów Samochodowych odbywają praktyki zawodowe w słonecznej Sewilli. Chłopcy otrzymali od opiekunów praktyk bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie: mieli samodzielnie skonstruować quada! Projekt i budowa tego pojazdu były niesamowicie skomplikowane, ale uczniowie świetnie sobie poradzili. Quad jest już gotowy i można nim jeździć!

1 października- Światowy Dzień Wegetarianizmu🌱 Głównym celem tego święta jest promocja wegetarianizmu, który jest nie tylko sposobem odżywiania, ale oznacza również styl życia i determinuje wiele codziennych wyborów, szczególnie konsumenckich.