Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Aktualności

Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

„Jodła 2020” - uczniowie mundurówki z Opatowa szkolą się jak żołnierze

Uczniowie klas mundurowych ZS nr1 w Opatowie po kilkumiesięcznej przerwie z wielkim zapałem stawili się na szkoleniu, jakie przygotowała dla nich Fundacja GROM COMBAT z nauczycielami koordynującymi panią Edytą Gwoździk i panem Markiem Frejlichem przy wsparciu pana Józefa Komisarka i pana Tomasza Świątka. Do 80 osobowej grupy młodzieży dołączyli również żołnierze ze 102. Batalionu Piechoty Lekkiej w Sandomierzu.

Czytaj więcej...

Komunikat Urzędu Marszałkowskiego Wojewodztwa Świętokrzyskiego w sprawie naboru wniosków o przyznanie stypendiów dla uczniów

Szanowni Państwo,

1 października br. rozpoczynamy nabór wniosków o przyznanie stypendiów dla uczniów. Aktualne wzory dokumentów wraz z instrukcjami ich wypełnienia (filmy on-line, przykłady wypełnionych dokumentów) zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.swietokrzyskie.pro w zakładce dedykowanej stypendiom (Na skróty-edukacja-programy stypendialne).

Czytaj więcej...