Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Aktualności

Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Sukces językowy

Nauka języka angielskiego to klucz do przyszłości. Wiedzą o tym uczniowie,,Górki'', którzy chętnie przystępują do konkursów językowych, nawet w trudnym czasie pandemii. W październiku odbył się V ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego 'Understand', w którym uczniowie musieli wykazać się świetną umiejętnością rozumienia ze słuchu, znajomością struktur gramatyczno-leksykalnych oraz wiedzą o krajach anglojęzycznych.

Czytaj więcej...

Nowoczesne gospodarstwo - webinarium dla uczniów

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Opatowie - Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki - wzięli udział w webinarium. Młodzież poznała korzyści ze stosowania rozwiązań rolnictwa precyzyjnego, a także możliwości programu do zarządzania gospodarstwem rolnym "365 FarmNet".

Czytaj więcej...

Nauczanie zdalne

❗️ Od poniedziałku, 26 października do niedzieli, 8 listopada br. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, a także wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę zdalną. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

Czytaj więcej...

UWAGA‼️ WAŻNA WIADOMOŚĆ‼️

Informujemy, że od poniedziałku 19 października, zajęcia lekcyjne w naszej szkole odbywać się będą w systemie hybrydowym. W dniach 19-23 października uczniowie klas I i II uczestniczyć będą w zajęciach on-line z wykorzystaniem platformy TEAMS, według dotychczasowego planu lekcji. Uczniowie pozostałych klas (III oraz IV), w podanym wyżej terminie, uczą się w trybie stacjonarnym.
Pomoc w razie problemów z logowaniem się do platformy uczniowie mogą uzyskać kontaktując się z nauczycielami informatyki lub wychowawcami.