Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W ramach cyklu „Łączymy pokolenia” gościliśmy w murach naszej szkoły znamienite osoby panią Marię Bielecką i pana Feliksa Krawczyka reprezentujących Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych z Koła w Opatowie. Zaprzyjaźnieni z naszą szkołą goście przybyli na spotkanie z dyrektorem szkoły panią Magdaleną Gdowska i młodzieżą klas mundurowych oraz nauczycielami koordynującymi ich pracę panią Edytą Gwoździk i Panem Markiem Frejlichem.

Dzień Edukacji Narodowej i uroczyste ślubowania klas pierwszych Zespołu Szkół nr1 w Opatowie Tradycją ZS nr 1 w Opatowie jest połączenie obchodów Dnia Edukacji Narodowej ze Ślubowaniem klas pierwszych. Dzień ten zawsze ma niezwykle uroczysty i podniosły charakter. Tym razem dyrekcja, nauczyciele i uczniowie przybyli z tej okazji do Opatowskiego Ośrodka Kultury.

Podążając za współczesnymi  trendami w gastronomii klasa III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych przygotowała potrawy w oparciu o bardzo ważne dla tej branży zasady: sezonowość surowców, ich lokalność i ekologiczność. 
Było naprawdę smakowicie! 

Dnia 08 października 2021 roku odbyła się branżowa wycieczka do Kielc na Międzynarodowe Targi Techniki Rolnej AGROTECH. Uczestnikami byli uczniowie wszystkich klas Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki z Zespołu Szkół Nr 1 w Opatowie.