Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

5 grudnia obchodzimy na całym świecie z inicjatywy ONZ Dzień Wolontariusza. To czas, w którym wiele osób angażuje się społecznie. Święto ma na celu przypominać wszystkim o zaangażowaniu, pracy i niesieniu pomocy innym. Dlatego staramy się co roku nieść radość oraz pomoc dzieciom i seniorom, organizując między innymi akcje charytatywne, zbiórki żywności, nakrętek oraz kiermasze. Nie zapominamy również o zwierzętach w schroniskach. Kolebką naszych starań na rzecz potrzebujących pomocy jest działające w szkole Szkolne Koło Wolontariatu. Wszystkim wolontariuszom naszej szkoły w dniu ich święta dziękujemy za aktywną pracę, empatię i okazywanie dobroci innym.

Konkurs na najpiękniejszą 😋JADALNĄ CHOINKĘ za nami. Jury po długich obradach, biorąc pod uwagę stopień trudności, precyzję wykonania, kompozycję, staranne łączenie elementów i estetykę wyróżniło prace wykonane przez: Aleksandrę Goral, Łukasza Grabowca, Sandrę Kuśmierz, Marię Pawłowską, Dominikę Rajcę i Paulinę Włodarczyk.

Kochani uczniowie‼️
Nauczyciele wychowania fizycznego zapraszają Was do udziału w konkursie sportowym w czasie nauczania zdalnego. 
Wyślij swoje zdjęcie promujące aktywność  fizyczną. Zdjęcia należy przesyłać do 4 grudnia 2020 r.  Każdy uczestnik zostanie nagrodzony.