Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Aktualności

Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Absolwenci Mundurówki w szeregach wojskowych

Z wielką radością informujemy, że kolejni absolwenci naszego Liceum Służb Mundurowych wstąpili w szeregi wojskowe. Wiktoria Głuszek ukończyła Służbę Przygotowawczą w 16 Batalionie Powietrzno - Desantowym w Krakowie i obecnie oczekuje na kwalifikację do tej jednostki, natomiast Dawid Smalera rozpoczął służbę w 3 Batalionie Zmechanizowanym w Zamościu.

Czytaj więcej...

Szkolne Dyktando Niepodległościowe

W dniu 10 listopada 2020r. uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie uczcili obchody
102 rocznicy odzyskania niepodległości poprzez uczestnictwo w Szkolnym Dyktandzie Niepodległościowym. W związku z panującą pandemią dyktando odbyło się online.

Czytaj więcej...

Chryzantemy ozdobą Szkoły

Jesień mieni się wieloma barwami, wiele z nich zawitało do ogródka naszej szkoły. "Górka" wypiękniała‼️ Wymościła dywany różnokolorowych chryzantem. Podziękowania za piękne kwiaty kierujemy na ręce pana Tomasza Stańka – Starosty Opatowskiego, który przekazał je naszej szkole. 

Czytaj więcej...

Ja i biało czerwona

Wielu uczniów naszej szkoły włączyło się w akcję "Ja i biało - czerwona", zorganizowaną w celu uczczenia 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zadanie polagalo na zrobieniu sobie zdjęcia z biało - czerwoną flagą. Nadesłane przez młodzież fotografie urzekają niezwykłą kreatywnością. Gratulujemy wszystkim fantastycznych pomysłów!!!

Czytaj więcej...