Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dietetyczne trendy w hotelarstwie” – to myśl przewodnia spotkania uczniów klasy I i II Technikum Hotelarstwa z innowacją kosmetyczną, z panią dietetyk i technolog żywności Magdaleną Kusal, absolwentką SGGW w Warszawie.

Dietetyczne trendy w hotelarstwie - zajęcia hotelarzy z "Górki” z panią dietetyk i technolog żywności Magdaleną Kusal, absolwentką SGGW w Warszawie.

uczniowie trzymają certyfikaty ukończenia kursu stoją z nimi nauczyciele
Dodatkowe zajęcia specjalistyczne dla uczniów Technikum Pojazdów Samochodowych oraz Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki. Kurs w zakresie spawania metodą MMA oraz MAG został zakończony i grupie  25 uczniów zostały wręczone książeczki spawacza oraz certyfikaty.

uczennice Technikum pozują do zdjęcia na ściance

W dniu 22 października 2021 roku w Zespole Szkół nr 1 odbyła się akcja profilaktyki nowotworów dotykających kobiety pt. ,,Różowa sukienka”. Objęła całą społeczność szkolną i jej pracowników. Wszystkie panie i dziewczęta tego dnia solidaryzując się z kobietami w całej Europie założyły ubrania w kolorze różowym.