Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uczennice Technikum Hotelarstwa z "Górki" gościły  w Hotelu Binkowski**** - luksusowym czterogwiazdkowym obiekcie, położonym  w sercu Parku Baranowskiego w Kielcach. Przyszłe hotelarki mogły zapoznać się zarówno z wystrojem poszczególnych pokoi i ich funkcjonalnością, jak i porównać specyfikę funkcjonowania hotelu z odwiedzanymi wcześniej obiektami.

„Biel i czerwień – dwa kolory, które każdy Polak zna. To nasz symbol narodowy, co od lat niezmiennie trwa…”
Odzyskanie przez Polskę niepodległości to bardzo ważne święto w życiu każdego Polaka. 10 listopada z inicjatywny Samorządu Uczniowskiego cała „Górka” zapełniła się Bielą i Czerwienią.

Gorące serduszka całej społeczności „Górki” zabiły wczoraj niezwykle mocno dla maleńkiej Igusi Kaczmarczyk walczącej ze śmiertelnym wrogiem – SMA‼ Kochani‼ Jesteście po prostu WSPANIALI‼ To był niezwykły Kiermasz, który zakończył się prawdziwym sukcesem. Dzięki Wam zebraliśmy 2986.51 zł, które zostały przekazane Rodzicom Iguni‼️

W październiku 2021 r. odbył się etap szkolny XIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej pod przewodnim tytułem „Trendy w polskiej gastronomii hotelowej”.

W etapie szkolnym wzięło udział 13 uczniów z Technikum Hotelarstwa, z klasy drugiej i trzeciej. Do etapu okręgowego, który odbędzie się 4 stycznia 2022r. w Krakowie zakwalifikowała się Karolina Stańczak i Zuzanna Cebula.