Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Aktualności

Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Konkurs dla Żywieniówki

Poczujmy atmosferę zbliżających się Świąt. 
Ogłaszamy KONKURS DLA ŻYWIENIÓWKI. 
Zapraszamy do udziału w konkursie na JADALNĄ CHOINKĘ. 
Choinka może  mieć formę przestrzenną lub płaską.
Prace w formie dokumentacji fotograficznej należy nadsyłać do nauczycielek  pracowni gastronomicznej w terminie do 1 grudnia 2020 r.

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień „World Hello Day” już od kilku lat jest wyjątkowym świętem na „Górce”. Wszyscy wiemy, że życzliwości u nas nie brakuje!!! W tym roku Samorząd Uczniowski nie miał łatwego zadania, a mimo to celebrowanie Dnia Życzliwości wypadło doskonale!!! To dlatego, że mamy wspaniałą młodzież, która bardzo chętnie włącza się we wszelkie działania. Nie mogliśmy spotkać się w szkole, więc spotkaliśmy się online. 20 listopada uczniowie przez cały dzień mogli przesyłać zdjęcia z krótkim pozdrowieniem dla przyjaciół, nauczycieli, kolegów i koleżanek. Czytaj więcej...

Akcja charytatywna "Mikołajki 2020"

W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej "Mikołajki 2020" na rzecz dzieci niepełnosprawnych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych w Niemienicach. Jak co roku zbieramy słodycze (batoniki, wafelki, mikołaje, draże, soczki itp.) Czytaj więcej...

Wirtualne lektury

Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z książką - tak twierdzi wiele osób. Jednak obecna sytuacja powoduje utrudnienia w korzystaniu z zasobów biblioteki szkolnej. Na szczęście dostępna jest możliwość pobrania lektur szkolnych w formacie elektronicznym lub odczytanie jej online w przeglądarce na wielu platformach cyfrowych. Podane linki skierują was bezpośrednio do konkretnych pozycji opracowywanych obecnie na zajęciach z języka polskiego.

Czytaj więcej...