Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Młodzi rolnicy z klas trzecich Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki uczestniczyli w szkoleniu pn. ,,Wykorzystanie lokalnych produktów rolnych, dziedzictwa kulturowego w rozwoju zintegrowanych usług okołorolniczych w województwie świętokrzyskim, jako innowacyjne narzędzie rozwoju obszarów wiejskich”. Młodzieży spodobała się propozycja innowacyjnego podejścia do prowadzenia działalności okołorolniczej oraz inicjatywa utworzenia inkubatora przetwórstwa lokalnego produktów rolnych. 

Nagroda rektora Politechniki Świętokrzyskiej za aktywną współpracę oraz dużą liczbę absolwentów naszej szkoły, którzy w roku akademickim 2020/2021 zdecydowali się kształcić na rodzimej uczelni, trafia na „Górkę”‼ Dziękujemy‼

„Górka” świętuje Dzień Życzliwości i Pozdrowień mówiąc stanowcze NIE ‼️mowie nienawiści!!! Szanujmy drugiego człowieka, dbajmy o przyjacielskie relacje, uśmiechem i dobrym słowem zmieniajmy świat na lepsze!!! To w nas jest moc!!! Wykorzystajmy ją aby jutro obudzić się w lepszej, piękniejszej rzeczywistości!!!

W dniu 18.11.2021 r. gośćmi "Logistyka na Górce" był Pan Artur Czopek - Dyrektor PBI Logistyka‼ oraz Pani Agnieszka Grela - Specjalista ds. Logistyki w PBI Logistyka‼ Grupa PBI zajmuje się wydobyciem i produkcją kruszyw, budową dróg, produkcją betonu, kostki brukowej, prefabrykatów i mieszanek mineralno-asfaltowych, wydobyciem siarki, świadczeniem usług transportowych dedykowanych branży górniczej. Jedną z kopalń należących do Grupy PBI jest Kopalnia Wymysłów - położona we wsi Kobylany, w pobliżu wsi Wymysłów, w gminie Opatów.