Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Uczniowie mundurówki na „Górce” pamiętali o 78 rocznicy rozbicia niemieckiego więzienia w Opatowie, przeprowadzonego w nocy z 12 na 13 marca 1943 roku. Była to jedna z najbardziej brawurowych akcji polskiego podziemia w czasie II wojny światowej. Niewielki oddział „Jędrusiów” osłaniany przez opatowską załogę AK, nie ponosząc strat, odbił 80 więźniów lokalnej konspiracji pod nosem prawie 350 żołnierzy i żandarmów niemieckich. Pamięć o bohaterstwie Polaków walczących na Ziemi Opatowskiej jest ważnym elementem edukacji i wychowania naszej młodzieży.

biały lampion i czerwone serce z napisem kocham cię

Święty Walenty jest patronem zakochanych. Co może być piękniejszego niż spędzenie we dwoje Dnia Walentynek? Hotele prześcigają się w uatrakcyjnianiu ofert walentynkowych dla par. Walentynkowe święto stało się również inspiracją dla naszych hotelarzy. Uczniowie Technikum Hotelarstwa przygotowali dekoracje walentynkowe pokoi – ze względu na specyficzne warunki w pandemii, prace wykonali w swoich domach.