Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Aktualności

Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wyniki konkursu na jadalną choinkę

Konkurs na najpiękniejszą 😋JADALNĄ CHOINKĘ za nami. Jury po długich obradach, biorąc pod uwagę stopień trudności, precyzję wykonania, kompozycję, staranne łączenie elementów i estetykę wyróżniło prace wykonane przez: Aleksandrę Goral, Łukasza Grabowca, Sandrę Kuśmierz, Marię Pawłowską, Dominikę Rajcę i Paulinę Włodarczyk.

Czytaj więcej...

Konkurs sportowy

Kochani uczniowie‼️
Nauczyciele wychowania fizycznego zapraszają Was do udziału w konkursie sportowym w czasie nauczania zdalnego. 
Wyślij swoje zdjęcie promujące aktywność  fizyczną. Zdjęcia należy przesyłać do 4 grudnia 2020 r.  Każdy uczestnik zostanie nagrodzony.  Czytaj więcej...

Konkurs dla Hotelarza

Zbliża się niezwykły czas świąt Bożego Narodzenia. Nasz kolejny konkurs jest również związany z magią świąt, a kierujemy go do uczniów Technikum Hotelarstwa. To, jak goście postrzegają dany obiekt, w dużej mierze zależy od estetyki jego wnętrza, na którą składają się m.in. elementy dekoracyjne. Hotelarze, przed Wami wyzwanie! Przygotujcie piękny, oryginalny, niesamowity, jedyny w swoim rodzaju stroik świąteczny!! Użyte materiały, technika i forma wykonania - dowolne. Stroik musi być wykonany samodzielnie‼️ Zdjęcia gotowych stroików prosimy nadsyłać do nauczycieli przedmiotów zawodowych w terminie do 15 grudnia 2020r. 
Nie zwlekajcie‼️ Do dzieła ‼️ Czytaj więcej...