Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

uczniowie trzymają certyfikaty ukończenia kursu stoją z nimi nauczyciele
Dodatkowe zajęcia specjalistyczne dla uczniów Technikum Pojazdów Samochodowych oraz Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki. Kurs w zakresie spawania metodą MMA oraz MAG został zakończony i grupie  25 uczniów zostały wręczone książeczki spawacza oraz certyfikaty.

uczennice Technikum pozują do zdjęcia na ściance

W dniu 22.10.21 w Zespole Szkół nr 1 odbyła się akcja profilaktyki nowotworów dotykających kobiety pt. Różowa sukienka. Objęła całą społeczność szkolną i wszystkich pracowników. Uczennice liceum mundurowego oraz technikum żywieniowego i hotelarskiego uczestniczyły w spotkaniu z lekarzem specjalistą ze ŚCO w Kielcach panem dr Leszkiem Smorągiem.

W ramach cyklu „Łączymy pokolenia” gościliśmy w murach naszej szkoły znamienite osoby panią Marię Bielecką i pana Feliksa Krawczyka reprezentujących Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych z Koła w Opatowie. Zaprzyjaźnieni z naszą szkołą goście przybyli na spotkanie z dyrektorem szkoły panią Magdaleną Gdowska i młodzieżą klas mundurowych oraz nauczycielami koordynującymi ich pracę panią Edytą Gwoździk i Panem Markiem Frejlichem.

Dzień Edukacji Narodowej i uroczyste ślubowania klas pierwszych Zespołu Szkół nr1 w Opatowie Tradycją ZS nr 1 w Opatowie jest połączenie obchodów Dnia Edukacji Narodowej ze Ślubowaniem klas pierwszych. Dzień ten zawsze ma niezwykle uroczysty i podniosły charakter. Tym razem dyrekcja, nauczyciele i uczniowie przybyli z tej okazji do Opatowskiego Ośrodka Kultury.