Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

uczeń odbierający świadectwo z rąk dyrektora i wychowawcy

Po dwóch miesiącach niecierpliwego oczekiwania tegoroczni maturzyści poznali wyniki egzaminów, do których przystąpili na początku maja tego roku. Choć każdy z absolwentów mógł zalogować się na osobiste konto maturzysty i krótko po północy sprawdzić, jaki wynik procentowy osiągnął z poszczególnych przedmiotów, to emocje nie ustawały do czasu otrzymania z rąk dyrektora szkoły, Magdaleny Gdowskiej, zaświadczenia z oficjalnym potwierdzeniem osiągnięć.

młodzież ustawiona w szpaler przysięga na sztandar

W piątek 25 czerwca 2021r. w Zespole Szkół nr 1 w Opatowie odbyła się akademia kończąca rok szkolny 2020/2021 oraz uroczyste pożegnanie absolwentów Szkoły Branżowej I stopnia, na które przybyli zaproszeni goście: Starosta Opatowski pan Tomasz Staniek, pani Starosta Małgorzata Jalowska oraz pan Tomasz Sadak- przewodniczący rady rodziców.

statek wpływający do śluzy portowej

W dniach 26.05.21 - 15.06.21 uczniowie klas drugich Technikum Logistycznego z Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie odbyli praktyki zagraniczne w hiszpańskim porcie w Sewilli, które zorganizowane zostały przez " Fundację Efekt Motyla" w ramach projektu nr 2019-1-PL01-KA102-063376 "Innowacje na Wyspach Brytyjskich". Celem pobytu było nabycie wiedzy oraz kompetencji praktycznych z dziedziny logistyki, poznanie innego kraju, oraz podwyższenie umiejętności z zakresu języka angielskiego.