Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Aktualności

 

 

Manewry GROM COMBAT

Młodzież Liceum Mundurowego z ZS Nr 1 w Opatowie już po raz kolejny miała zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z komandosem mjr Jackiem Kowalikiem byłym dowódcą oddziału bojowego JW GROM. Z inicjatywy nauczycieli p. Edyty Gwoździk, p. Marka Frejlicha i p. Waldemara Domagały zostały przeprowadzone „Manewry GROM COMBAT 2013". W dniach 03-04.10.2013 uczniom mundurówki dostarczono niecodziennych wrażeń. Podczas spotkania z mjr J. Kowalikiem młodzież miała możliwość wysłuchania historii JS GROM, której twórcą był przyjaciel i dowódca J. Kowalika - gen. S. Petelicki.

Czytaj więcej...

Biegi przełajowe w Bidzinach

W dniu 3 października 2013 r. odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych w Bidzinach. W imprezie wzięły udział; ZS nr 1 Opatów, ZS nr 2 Opatów, ZS im. M .Skłodowskiej-Curie z Ożarowa.Imprezę swoją obecnością uświetnił Starosta Opatowski - Bogusław Włodarczyk, a także przewodniczący SZS – Stanisław Kędzierski, którzy dokonali otwarcia zawodów.W wyniku niezmiernie zaciętej rywalizacji dziewczęta z naszej szkoły zajęły I miejsce natomiast drużyna chłopców II miejsce.

Czytaj więcej...

Rajd po Górach Świętokrzyskich

W dniu 3 października 2013 roku liczna, ponad 60 - osobowa grupa młodzieży z Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie pod opieką Tomasza Sewery, Roberta Gubernata, Jana Hynka, Piotra Cybuli oraz Agnieszki Zwolskiej udała się na rajd pieszy po Górach Świętokrzyskich. Zgodnie z postulatem p. kurator Małgorzaty Muzoł oraz Marszałka Województwa Świętokrzyskiego p. Adama Jarubasa, że każdy uczeń powinien w tym roku odwiedzić Święty Krzyż trasa rajdu przebiegała czerwonym szlakiem z Paprocic na Święty Krzyż a następnie do Nowej Słupi.

Czytaj więcej...