Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Aktualności

Uczniowie z „Górki” biorą udział w panelu dyskusyjnym pt. „Porozmawiajmy o nas”

5 grudnia 2019 roku uczennice Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie, na czele z przewodniczącą Samorządu Szkolnego - Patrycją Kalitą z klasy III Technikum Logistycznego, uczestniczyły w panelu dyskusyjnym pt. „Porozmawiajmy o nas”, zorganizowanym przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Opatowie. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele samorządów uczniowskich z opatowskich szkół średnich: „Górki”, „Bartosza” oraz Zakładu Doskonalenia Zawodowego.

Czytaj więcej...

Precyzja agrotroniczna co do centymetra w szkole na Górce

W dniu 03.12 2019 r. uczniowie Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki wzięli udział w branżowym szkoleniu zorganizowanym w Zespole Szkół nr 1 w Opatowie przez nauczycieli we współpracy z firmą A.R. Chmielewski z Kleczanowa reprezentowaną przez pana dyrektora do spraw handlowych Marcina Czuję. Tematem szkolenia było „Agrotronika w budowie ciągników, kombajnów zbożowych oraz ich współpraca”.

Czytaj więcej...

Poruszający spektakl „Nadzieja” w wykonaniu młodych artystów z ZS nr1 w Opatowie

    Profilaktyka uzależnień to jedno z ważniejszych działań, które są realizowane przez placówki oświatowe. Uczniowie Zespołu Szkół nr1 w Opatowie wraz z nauczycielami  uczestniczyli w wydarzeniu „Nie dotykaj zła” zorganizowanym w ramach Wszechnicy Opatowskiej działającej przy Opatowskim Ośrodku Kultury. Uczniowie tej szkoły należący do Młodzieżowej Grupy  Teatralnej „Paradoks”, działającej przy Opatowskim Ośrodku Kultury, przygotowali spektakl  „Nadzieja” w reżyserii pani Edyty Gwoździk.

Czytaj więcej...