W grudniu 2019 r. w naszej szkole odbył się polsko - angielski konkurs zatytułowany „ABC wiedzy o książce i bibliotece”, w którym udział wzięło 23 uczniów.

Konkurs przygotowany przez A. Zwolską i przeprowadzony z pomocą nauczycieli języka angielskiego A. Łasisz, M. Jakubowskiej, M. Kidoń oraz A. Klimkowskiej zawierał pytania z zakresu podstawowej wiedzy o książce i bibliotece jak również sprawdzał umiejętności językowe uczniów związane z powyższą tematyką. Zwycięzcą konkursu została Aleksandra Wołowską z klasy III TPS, miejsce drugie zajęła Katarzyna Szydłowska z klasy II TLA, a trzecie Liza Bosak również z klasy II TLA. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni.

{gallery}2019/konkurs_biblioteczny{/gallery}