W dniu 11 grudnia 2013 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 1 w Opatowie odbył się finał Powiatowego Turnieju szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Starosta Bogusław Włodarczyk, który życząc wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji, wręczył szkołom uczestniczącym w zawodach okolicznościowe puchary. Medale i dyplomy dla zawodników wręczył dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 Tomasz Świątek . Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt i chłopców turniej wygrali uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Opatowie.

Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju zostali nagrodzeni medalami, nagrodami w postaci zegarków oraz sprzętu sportowego. Nadzór nad prawidłowym przebiegiem turnieju sprawował prezes SZS Opatów – Stanisław Kędzierski oraz nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół Nr 1 w Opatowie.