i okazja, by zrobić coś dobrego dla innych.

Już po raz jedenasty w Zespole Szkół nr 1 odbył się grudniowy Kiermasz Adwentowy zainicjowany przez panią Agnieszkę Frejlich i jej wychowanków – uczniów klas pierwszych Technikum Żywienia
i Technikum Hotelarskiego. Dochód z kiermaszu przeznaczono na wsparcie działań Szkolnego Koła Wolontariatu i pomoc tym uczniom, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy docenili uczniowskie starania, kupując choćby drobny smakołyk. Urok Świąt to nie tylko symfonia smaków, ale i magia pomagania! Specjalne podziękowania kierują do klasy III Technikum Żywieniowego, która wsparła swoich młodszych kolegów doświadczeniem kulinarnym.

„Największą wartością są dla nas inni ludzie, a pomaganie im daje siłę na zwykłe codzienne życie”.