Z okazji Mikołajek młodzież Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie w ramach działań Szkolnego Koła Wolontariatu przygotowała słodkie upominki dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego Centrum Autyzmu w Niemienicach.

10 grudnia 2019r. udaliśmy się z wizytą do dzieci, aby radośnie je przywitać oraz obdarzyć przygotowanymi podarunkami. Wielką nagrodą dla wszystkich zaangażowanych w akcję była serdeczność dzieci z Ośrodka, radość, uśmiechy na twarzach, a także piękny mikołajkowy program artystyczny przygotowany na tę okoliczność. Wierząc słowom Wiktora Hugo, że „Dobre uczynki to niewidzialne zawiasy we wrotach nieba”, mamy nadzieję, że oczekiwanie przez dzieci na pierwszą gwiazdkę stanie się mniej trudne, a my bogatsi o kolejny dobry uczynek. Serdeczne dziękujemy naszej młodzieży oraz nauczycielom za wspaniale przeprowadzoną akcję w ramach szkolnego wolontariatu.