Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English Ace!!! Dyplom Laureata i 4 wyróżnienia dla uczniów Górki!!!

W tegorocznej XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ‘English Ace’ wzięło udział 6 tysięcy uczestników z całej Polski. Tylko 66 z nich zostało wyróżnionych Dyplomem Laureata za najwyższe wyniki w danym konkursie. Wśród nich znalazł się uczeń pierwszej klasy Technikum Logistycznego w Zespole Szkół Nr 1 w Opatowie - Jan Bełczowski – zdobywca 1 miejsca w województwie świętokrzyskim i 8 miejsca w kraju!!!

Bardzo wysokie wyniki zdobyli również – Oliwia Nowakowska z pierwszej klasy Technikum Logistycznego -  2 miejsce w województwie świętokrzyskim, Piotr Chorney z klasy pierwszej Technikum Samochodowego i Martyna Dyka z klasy pierwszej Liceum Służb Mundurowych – 4 miejsce w województwie świętokrzyskim oraz Aleksandra Wołowska z drugiej klasy Technikum Samochodowego – 6 miejsce w województwie świętokrzyskim. Cała czwórka wyróżniona została Dyplomami Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku w konkursie i uzyskanie ponad 80% punktów. Szkolnymi koordynatorami konkursu były p. Magdalena Kidoń i p. Agnieszka Klimkowska.

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych to klucz do świata sukcesu. Bardzo cieszy nas fakt, ze mamy tak mądrą młodzież, która pragnie zdobywać wiedzę, dzielić się nią, podejmować wyzwania i wychodzić z nich zwycięsko – powiedziała Magdalena Gdowska. Dyrektor ZS nr 1 w Opatowie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!! Jesteśmy z was dumni i czekamy na wasze kolejne sukcesy!