×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Proces generowania biblioteki obrazów Graphics Draw (gd) lub ImageMagick (imagick) musi być włączony w konfiguracji środowiska PHP, aby można było generować miniaturki.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Proces generowania biblioteki obrazów Graphics Draw (gd) lub ImageMagick (imagick) musi być włączony w konfiguracji środowiska PHP, aby można było generować miniaturki.

Korytarz pachnący bożonarodzeniowymi wypiekami, ubrane choinki i radosne oczekiwanie... Tak co roku w ZS nr 1 kończy się Adwent- ustawiony jest kiermasz ,a na nim świąteczne słodkości ,za każdym razem inne by zachwycić i zachęcić do kupna w szczytnym celu. Uczniowie klas III technikum żywieniowego i hotelarskiego z wychowawcą Agnieszka Frejlich pragną uprzyjemnić ten magiczny czas kolegom, których los nie obdarował zbyt hojnie.

Pozostają wierni słowom że „...każde dobro , które czynisz jest jak dotyk anioła, przyniesie szczęście Tobie i innym...” Dlatego warto pomagać.

{gallery}/wolontariat/wolontariat_kiermasz_2017{/gallery}