Młodzież Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie wzięła udział w Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej organizowanej przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy. Tegoroczna edycja jest pod hasłem „Nietypowe obiekty noclegowe” W szranki stanęli uczniowie trzeciej klasy Technikum Hotelarstwa. Głównym celem olimpiady jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań hotelarstwem i turystyką oraz podnoszenie poziomu umiejętności zawodowych młodzieży. Branża hotelarska jest jednym z najlepiej rozwijających się sektorów gospodarczych na świecie. Powstawanie nowych baz noclegowych związane jest z dynamicznym rozwojem różnych dziedzin życia. W związku z tym istnieje potrzeba kształcenia nowych kadr, które z pewnością odnajdą się na rynku pracy.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów!!!