Uzdolnieni artystycznie uczniowie z ZS nr1 w Opatowie wraz z nauczycielami panią Edytą Gwoździk i panią Małgorzatą Stępień przygotowali koncert charytatywny, aby wspomóc leczenie 4-letniej Gabrysi. Na szkolnym dziedzińcu przygotowano mini amfiteatr, a na scenie pojawili się szkolni artyści. Ola Wolska i Szymon Banaś przypomnieli publiczności największe przeboje polskiej piosenki. Ich bogaty repertuar spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Koncert wzbogaciła żywiołowa konferansjerka prowadzona przez Przemysława Kidonia z klasy I LOM.