W dniu 25 stycznia w Naszej Szkole przeprowadzona została kolejna akcja honorowego krwiodawstwa. Tradycyjnie akcję organizowała młodzież ze szkolnego koła PCK wraz ze swym opiekunem Szczepanem Madejem. Także tym razem mogliśmy liczyć na honorowych krwiodawców reprezentujących naszą młodzież, ale także na mieszkańców społeczności lokalnej. Do akcji zgłosiło się ponad 50 osób, z czego krew oddało 34 osób. Łącznie Ekipa Wyjazdowa z Regionalnego Centrum krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach pobrała od dawców 15,3 l krwi.

Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy w imieniu ludzi chorych i potrzebujących tego najcenniejszego leku. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej akcji, której termin z odpowiednim wyprzedzeniem ogłosimy na naszej stronie.

Dziękujemy krwiodawcom!!!