Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną. Są to

• Konkurs fotograficzny pt. „Przyłapani na czytaniu” - tematyka zdjęć jest dowolna, powinna jednak pokazać, że czytanie w domu, miejscach publicznych (tj. szkoła, ulica, park, sklep, itp.) to przyjemność i atrakcyjna forma rozrywki wypełniająca wolny czas. Uczestnik konkursu mogą przesłać drogą elektroniczną maksymalnie 3 prace fotograficzne na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 13.02.2017r. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i umieszczone na stronie internetowej szkoły z zaznaczeniem imienia i nazwiska autora. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu pełni praw autorskich, osobistych i majątkowych do prezentowanego zdjęcia oraz uzyskaniu zgody na publikację od osób znajdujących się na fotografii.

• Konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki – wykonane prace należy składać w bibliotece szkolnej do 27.01.2017r.