×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Proces generowania biblioteki obrazów Graphics Draw (gd) lub ImageMagick (imagick) musi być włączony w konfiguracji środowiska PHP, aby można było generować miniaturki.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Proces generowania biblioteki obrazów Graphics Draw (gd) lub ImageMagick (imagick) musi być włączony w konfiguracji środowiska PHP, aby można było generować miniaturki.

Stacja Kontroli Pojazdów istnieje od 1975 roku. Prowadzi okresowe badania techniczne pojazdów do 3,5 tony w tym zasilane gazem oraz motocykli i motorowerów. Uprawnionymi diagnostami są nauczyciele: mgr inż. Jacek Bełczowski, mgr Grzegorz Popek, mgr Marcin Machała.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług i wykonywania przeglądów rejestracyjnych na naszej SKP, która jest czynna w dni nauki szkolnej w godz. 7 -13.

DO KAŻDEGO PRZEGLADU PROPONUJEMY ODKURZANIE AUTA GRATIS!

{gallery}/warsztaty/skp{/gallery}

DO KAŻDEGO PRZEGLADU PROPONUJEMY ODKURZANIE AUTA GRATIS!