Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia obchodzimy na całym świecie z inicjatywy ONZ Dzień Wolontariusza. To czas, w którym wiele osób angażuje się społecznie. Święto ma na celu przypominać wszystkim o zaangażowaniu, pracy i niesieniu pomocy innym. Dlatego staramy się co roku nieść radość oraz pomoc dzieciom i seniorom, organizując między innymi akcje charytatywne, zbiórki żywności, nakrętek oraz kiermasze. Nie zapominamy również o zwierzętach w schroniskach. Kolebką naszych starań na rzecz potrzebujących pomocy jest działające w szkole Szkolne Koło Wolontariatu. Wszystkim wolontariuszom naszej szkoły w dniu ich święta dziękujemy za aktywną pracę, empatię i okazywanie dobroci innym.