Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Wyniki konkursu na jadalną choinkę

Konkurs na najpiękniejszą 😋JADALNĄ CHOINKĘ za nami. Jury po długich obradach, biorąc pod uwagę stopień trudności, precyzję wykonania, kompozycję, staranne łączenie elementów i estetykę wyróżniło prace wykonane przez: Aleksandrę Goral, Łukasza Grabowca, Sandrę Kuśmierz, Marię Pawłowską, Dominikę Rajcę i Paulinę Włodarczyk.

Gratulujemy młodzieży biorącej udział w konkursie kreatywności i inwencji twórczej. Wszyscy wykazali się pomysłowością i zasłużyli na uznanie. Swoje umiejętności kulinarne na pewno wykorzystają podczas przygotowań do  tegorocznych Świąt w rodzinnych domach.