Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Technikum hotelarstwa z innowacją kosmetyczną

Informujemy, że od przyszłego roku szkolnego Technikum Hotelarstwa wzbogaci się o innowację kosmetyczną. Innowacja ta wiąże się z wprowadzeniem dodatkowych zajęć praktycznych z dziedziny wizażu i pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp oraz stylizacji urody. 

Na zajęciach prowadzonych przez  specjalistę z dziedziny kosmetologii, hotelarze będą zgłębiać tajniki sztuki makijażu, analizy kolorystycznej,  zasad wykonywania różnych typów makijażu, praktycznych przykładów i porad, jak dbać o skórę czy przeciwdziałać jej starzeniu się. Zaproponowana innowacja pozwoli absolwentowi na wykorzystanie poszerzonej wiedzy i  umiejętności w dalszej nauce na uczelniach wyższych lub ułatwi podjęcie atrakcyjnej pracy zawodowej. Absolwent  naszego Technikum Hotelarstwa stanie się bardziej atrakcyjnym i poszukiwanym pracownikiem na rynku pracy,  między innymi w branży hotelarskiej świadczącej w bardzo szerokim zakresie usługi dodatkowe, a wśród nich usługi z  zakresu różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych.