Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Mamy to‼️ Sukces Marzenki‼️

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie organizował  po raz siódmy  Interdyscyplinarne Warsztaty Filozoficzne on-line dla szkół ponadpodstawowych w tym roku pod hasłem:  „Mądrość starożytnych dzisiaj”. W konkursie udział wzięło 604 uczniów ze szkół średnich w całym kraju. Do finału zakwalifikowano 30 uczestników. Rywalizacja była ogromna i trzeba było osiągnąć naprawdę wysoki wynik aby zostać finalistą. Z tym większą dumą informujemy, że wśród finalistów znalazła się uczennica klasy III Technikum Logistycznego Marzena Szostak.  Marzenka po raz kolejny będzie reprezentowała naszą szkołę na finałowych zmaganiach filozoficznych w Krakowie. Serdecznie gratulujemy doskonałego wyniku i trzymamy kciuki za dalsze osiągnięcia! 
received 2453484464917581